קאשבק ישראל

התחברות לאתר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

BlackFriday

 • כיצד עובדת קאשבק ישראל?
  קאשבק ישראל מאפשרת לכל אדם לפתוח חשבון ולהתחיל לקבל קאשבק על כל קנייה דרכינו באתרי הקניות. 1) נרשמים לאתר ומתחברים למשתמש.
  2) נכנסים לקטגורית "אתרי קניות", לוחצים על הקישור התמונה לאתר המתאים: לדוגמא אליקספרס, מבצעים קניות באליאקספרס. במידה ויצאתם מהקישור, יש להיכנס מחדש לפני כל קנייה חדשה.
  3) אנו מעדכנים אוטומטית את הקניות שלכם בכל אתרי הקניות פרט לאליאקספרס תוך שלושה ימי עסקים. במידה ורכשם באליאקספרס לאחר הקניות נכנסים שוב לקטגורית "אתרי קניות", כעת הפעם מוסיפים את פרטי הקניה ב"הוספת קניה חדשה" הכוללת: שם התוכנית, מספר רכישה(מספר קניה), כמות מוצרים, מחיר ליח'.
  4) המערכת בודקת האם כבר הוכנס על ידי המנהלים את פרטי הקניה במידה וכן מעדכנת את הקניה על שם המשתמש שלך, ומעדכן לך את יתרת הרווחים.
  5) ניתן לשווק ולגייס משווקים תחתיך, על כל מופנה שביצע רכישה אתה מקבל 10% מהקאשבק שלו.
 • מה מיוחד בקאשבק ישראל?
  קאשבק ישראל מציעה קאשבק בחזרה על כל מוצר ומוצר שנרכש דרכינו באתרי הקניות. הפניית מופנים לאתר בכל דרך שהיא תאפשר לכם להבטיח הכנסה פאסיבית קבועה - של 10% רווח מרווחי המופנים.

 • כמה עולה הרישום לתוכנית השותפים?
  הרישום לתוכנית הוא בחינם ואינו עולה לשותף כלל. אין עמלת תיווך, אין עמלת פתיחה ואין עלויות הקמה. פתיחת חשבון נעשית תוך מספר רגעים וכבר מאפשרת לך להתחיל לקנות דרך אתרי קניות ולצבור קאשבק.

 • כמה אפשר להרוויח בקאשבק ישראל?
  קאשבק ישראל הינה בין הרווחיות ביותר בארץ ובעולם, שכן מציע בין 0.4 - 4 אחוז עבור כל קנייה דרכינו באתר באתרי הקניות, בנוסף ניתן להרוויח 10% על רווחים של כל מופנה שנרשם תחתיכם!(אין השפעה על המופנה מבחינת רווחים).

 • מתי מקבלים אחוזי קאשבק גבוהים ומתי פחות?
  המוכר באתר הקניות בוחר אחוז מהמכירה לתת לאתרי שיווק, כאשר האחוז של האתר השיווק גדול יותר למכירה, אנו נותנים אחוז גדול יותר לקונה דרך קאשבק ישראל בחזרה.

 • מהו תחרות המופנים?
  תחרות המופנים בקאשבק נערכת כל חודש בחודשו בפרק חודש ימים הזוכים יקבלו אוטומטית את הפרסים.
  התחרות נעשת על ידי כך שאתם מפרסמים את "הלינק האישי שלך להשגת מופנים" המופיע מעל פרטי "החשבון שלי", שלושת הראשונים באותו חודש אשר יביאו את מספר הרב ביותר של הנרשמים לאתרינו תחתיכם בכפוף לתקנון יזכו בפרסים.

 • מהם הפרסים בתחרות המופנים?
  שלושת הזוכים הראשונים אשר יביאו את מספר המשתמשים הגדול ביותר בכפוף לתקנון. יזכו בפרסים הבאים: פרס ראשון - 10$ , פרס שני 6$ , פרס שלישי 4$.

 • מתי מקבלים את הכסף?
  כאשר המשתמש מגיע למכסת הסכום, 20$ יוכל המשתמש להגיש בקשת משיכה ולמשוך לחשבון הבנק או חשבון הpaypal.

 • כיצד אוכל לקבל את התשלום?
  חברת קאשבק ישראל מנהלת את פרטי החשבון באופן גלוי על ידי כך שכל שותף בחשבון יכול לצפות בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם בסך היתרה העומדת לזכות השותף. לאחר שהשותף מגיע למכסת הסכום, 20$, ניתן להגיש בקשה לתשלום ואנו נדאג להעביר את התשלום שוטף + 30 יום.

 • באילו אמצעים ניתן לפרסם את מוצרי קאשבק ישראל?
  ניתן לפרסם את קאשבק ישראל בכל אופן מקובל - רשתות חברתיות, פורומים, דיוור, מודעות באתרים וכולי. חשוב לשים לב כי יש לשמור על פרסום חיובי שאינו מטריד ושימוש באמצעים כשרים בלבד (כלומר, ללא ספאם, ללא פרסום באתרים העוסקים בתוכן בלתי חוקי, שימוש בתוכנות מזיקות ועוד). נשמח לבחון כל מקרה לגופו ולענות על כל שאלה בנושא.

 • מהו תרומה לעמותות?
  ניתן לבצע תרומה לעמותות מיתרת הכספים הזמינה של המשתמש, במידה וברצונך לתרום את כל יתרתך לעמותות לחץ על כפתור "תרום כעת".

 • כיצד אוכל לקבל תמיכה וסיוע?
  חברת קאשבק ישראל מציעה לשותפים שלה סיוע והדרכה בכל שלב. במידה ומתעוררות שאלות כלשהן, נשמח אם תפנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר שלנו ונסייע בכל שאלה שהיא.

 • עוד לא הצטרפתם?
  הירשמו עכשיו!