קאשבק ישראל

התחברות לאתר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

BlackFriday

קאשבק ישראל - cashbackil.co.il

קאשבק ישראל - החזר כספי על קניה באתרי קניות בארץ ובעולם. המטרה שלנו היא יצירת החזר כספי על קניות באינטרנט, יצרנו שיתוף פעולה עם מספר אתרי קניות בארץ ובעולם. ההרשמה לאתר היא בחינם וללא התחייבות מצדכם. כאשר משתמש מועבר לאתר הקניה דרך לחיצה על הקישור באתר שלנו, האתר מקבל אחוז מסוים מהרכישה ומחלק למשתמש חלק משמעותי מהרווחים. אנו מאמינים בכוח הציבור ולכן אפשרנו לכם לשתף קישור ייחודי שלכם לחברים ולמשפחה בכל דרך אפשרית ובכך לעזור לכם ולהם להרוויח עוד כסף. על כל מצטרף שירשם דרך הקישור שלכם תקבלו בונוס של 10אחוזים מהרווח שלהם באתר. לכן, התחילו להמליץ על האתר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וואטסאפ. אנו עומדים לרשותכם בכל עת, לכל שאלה ובירור ניתן לפנות אלינו ביצירת קשר לאחר ההתחברות לאתר. מודה לכם על שאתם לוקחים חלק במהפכה בעולם הרכישות באינטרנט.

איך זה עובד?

1) נרשמים לאתר ומתחברים למשתמש.
2) נכנסים לקטגורית "אתרי קניות", לוחצים על הקישור לאתר המתאים: לדוגמא אליקספרס, מבצעים קניות באליאקספרס. במידה ויצאתם מהקישור, יש להיכנס מחדש לפני כל קנייה חדשה.
3) אנו מעדכנים אוטומטית את הקניות שלכם פרט לאליאקספרס תוך שלושה ימי עסקים. במידה ורכשם באליאקספרס וNext לאחר הקניות נכנסים שוב לקטגורית "אתרי קניות", כעת הפעם מוסיפים את פרטי הקניה ב"הוספת קניה חדשה" הכוללת: שם התוכנית, מספר רכישה(מספר קניה), כמות מוצרים, מחיר ליח'.
4) המערכת בודקת האם כבר הוכנס על ידי המנהלים את פרטי הקניה במידה וכן מעדכנת את הקניה על שם המשתמש שלך, ומעדכן לך את יתרת הרווחים.
5) ניתן לשווק ולגייס משווקים תחתיך, על כל מופנה שביצע רכישה אתה מקבל 10% מהקאשבק שלו.

סיוע והדרכה

חברת קאשבק ישראל מציעה לשותפים שלה סיוע והדרכה בכל שלב. במידה ומתעוררות שאלות כלשהן, נשמח אם תפנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר שלנו ונסייע בכל שאלה שהיא.

מתי מקבלים את הכסף?

כאשר המשתמש מגיע לפחות ל $20, המשתמש יכול לבצע בקשה למשיכת כספים או באמצעות חשבון בנק או באמצעות חשבון paypal.

הסבר על אופן קבלת הקאשבק

עוד לא הצטרפתם? הירשמו עכשיו!